Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tönkretenné a hajam...

Nagyon tönkretenné a hajam egy ilyen procedúra?

Figyelt kérdés

Fekete(festett), hátközépig érő hajam van.

Már körül 5 éve festem a hajam, azon kívül, hogy hullik, nem kifejezetten megviselt, bár 3 naponta mosnom kell, mert zsírosodik.

Nagyon szeretném az alsó rétegeket élénk vörös színűre festeni, de tudomásom szerint azt csak leszívás után fogná be a hajam. Mennyire tenné tönkre? "Leesne" az egész? Van esetleg valami más mód, ahogy elérhetném a kívánt hatást károsodás nélkül?


2013. okt. 23. 22:40
 1/6 anonim válasza:
mindenképpen leszivatás mellett menne igen.a festék viszont az én tapasztalatom alapján nem lenne tartós.de beszéld meg egy fodrásszal :)
2013. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az alsó réteg egyébként is jobban törik mint a többi, mert a hátadhoz ér állandóan, ha leszívatod, amit muszáj lesz, akkor lehetséges hogy letörik az egész. Szerintem inkább ne csináld... amúgy is az élénk vörös 2 mosás után már ronda fakó színű. Nem éri meg.
2013. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszokhoz még hozzátenném,hogy ha 5 éve fested a hajad feketére,attól baromi nehéz lesz megszabadulni(tapasztalat).Többszöri leszívatás után is csak a hajam töve lett világos,aztán volt egy sáv,ami vöröses barna lett és a váge fekete maradt. :(
2013. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ettől tartottam, hogy nem lenne jó ötlet
2013. okt. 24. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sötétbarna volt, leszívták a festéket és úgy festették vörösre, megfogta, de jó fodrász kell. És nem törött le. Próbáld meg, hogy először egy tincset csináltok meg.

A fodrász nekem azt mondta, hogy a vörös színt nehezebb eltüntetni, mint feketéből szőkét csinálni.

2013. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!