Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenki akinek van tapasztala...

Mindenki akinek van tapasztalata hajszínezővel! Teljesen kikopik?

Figyelt kérdés

Szőkésbarna hajam van és szeretném kipróbálni a sötétbarnát. De csakis kimosható dologgal mert ha benne marad idegbajt kapok. :D Milyet használjak? Valakinek tapasztalat? Az lenne a fontos hogy befogja de azzal a lendülettel ki is jöjjön ha szeretném. Nem akarom festeni. És mivel lassan derékig ér nem szeretném lenöveszteni...

19/L


2013. okt. 23. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Igazabol en egyetlen szinezot hasznaltam a, hat mondjuj kozepbarna hajamra, Palette Color Shampoo-t, gesztenyebarna arnyalatot. A dobozra 28 hajmosasig valo tartossag volt rairva, nos hat ez nekem kb. 2 honap alatt lement, ehhez kepest 5(!) honap utan sem kopott ki teljesen. Aztan mehettem fodraszhoz a remalmommal, a leszivassal.....szoval ezt a fajtat semmikeppen nem ajanlom.

De mondjuk ott van a L'oreal Casting Creme Gloss, aminek azert borsosabb az ara, de nagyon jo, egy baratnom rendszeresen szinezi a sotetszoke hajat kakaobarna arnyalattal, neki 1-1.5 honap alatt teljesen ki szokta szedni.

18L

2013. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én euros boltba vettem 2x hajszínezőt!Egyik kikopott,másik nem..csak halványította a hajszínemet!
2013. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak hajszínezők amikhez nem kell oxi meg semmivel nem kell keverni, na azok kikopnak idővel. Fodrászkellékesben beszerezhető.

Vannak az ismertebb bolti X mosásig tartó dobozosak, azok nem kopnak ki teljesen soha.

2013. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sötétbarnát nehogy ráfess a hajadra mert fekete lesz!! Sajnos tapasztalat. Én is a Palette Color Shampoot használtam egy ideig és teljesen sose kopott ki.
2013. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar ha gagyi a festék és kijön egy mosással csak jöjjön ki. :D Én csak ki szeretném próbálni de nem kockáztatnám meg hogy benne maradjon :) Ezt a Garnieres cuccost megnézem! De szerintem bemegyek majd valami fodrászkellékeshez is személyesen érdeklődni. Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 23. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

én is garnier-es hajfestéket használtam.

a szép középszőke hajamból lett vörös(!!!), csokibarna festékkel....

és 3 hónap után se jött ki...

2013. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom ez elég változó :( Biztos hajtípusoktól is függ...
2013. okt. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!