Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZoláriumba szeretnék menni,...

SZoláriumba szeretnék menni, de első alkalom lenne. Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, és ne értsetek félre, se meleg, se metroszex nem vagyok, mindössze eléggé fehérbőrű, aki a napon könnyen leég, így nemigazán tudok normálisan barnulni. A nyáron nem voltam strandon, így a kezeim és a lábaim barnák, viszont a testem meg fehér, és egyrészt rendkívül idiótán néz ki, másrészt pedig tényleg beesett, hulla színem van.

Ezért a kérdésem: Mennyi ideig menjek először szolizni? Mindenképp álló szolit szeretnék, gondolom akkor be kell csukni a szemem. Levetkőzni lehet a fülkében, vagy ott mindenki előtt kell majd? Az első alkalom után lehet valamit már látni, vagy többször kell járnom? Csak addig akarnék menni, ameddig mindenhol egyformán leszek "világosbarna".


2013. okt. 22. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Először én csak 5-6 percet ajánlok. :) Aztán pár alkalom után mehetsz 8-9percre is.

Bekell csukni,igen!

Fülkében kell levetkőzni. :)

Nekem első alkalom után semmi nem látszott.. Bár én voltam 7szer és semmi nem látszott,szóval én feladtam.. De azt mondják,hogy 3-4 alkalom után már szépen látszik. :)

16/L

2013. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!