Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Acne pattanas es miteszer van...

Acne pattanas es miteszer van az arcomon? Mit tegyek ami hasznal ra? De tenyleg?

Figyelt kérdés
Duac gelt irattunk eddig hasznalert korabban sincs annyi pattanas mint regen:) de a miteszerek borzalmasak es undorito hogy a homlokomon orromon es a szemem alatt viritanak:/ mit tegyek hogy tenyleg eltunyjon ? Vagy kevesebb legyen? 6-8 honaponta jarok kozmetikushoz de olyankor csak rosszabbodik az arcom! Ertelmes valaszokat pls:)
2013. okt. 19. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy szó: bőrgyógyász!

A kozmetikusok általában csak kinyomkodják a pattanásokat/mitesszereket, és hetekig vörös marad. A bőrgyógyász biztos tud javasolni valamit! :)

Amúgy nekem a kamillateás kezelés használt egy ideig, el is tűntek tőle elég szépen a hegek és a pattanások, de ami még nagyon jó rájuk, az a szemcsés arctisztító (ha már kevesebb van, mert leszárítja a pattanásokat. Ha sok pattanásod van, ezzel ne próbálkozz, mert szintén vörös lesz tőle az arcod!).

Ami a kamillateát illeti, az inhalálás néha nem elég, én pl. amikor már nem volt forró, belemártottam egy vattapamacsot, és azzal töröltem le az arcom. De ezt csak hetente kétszer ajánlom, mert nagyon elzsírosodik tőle az arcbőröd!


17/L

2013. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:) voltam borgyogyasznal tavaly de nagyon bunko volt :S felirt egy kenocsot es kesz:/ meg megse nezte alaposan .. De majd akkor elmegyek megint')
2013. okt. 20. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem menj el máshoz :) Ha nem nézi meg rendesen, akkor nem éri meg annyi pénzt kidobni az ablakon :)
2013. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben:) azlesz koszi
2013. okt. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!