Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem szükségem lenne tanácsra...

Nekem szükségem lenne tanácsra, eredetileg középszőkehajam van, de most világosszőke. Fehér az arcbőröm és sötétzöld szemeim vannak benne pici barna. Milyen hajszín állna még jól nekem?

Figyelt kérdés

#fehér #arcbőr #sötétzöldszem
2013. okt. 17. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

a vörösek jól állnának... Ha illik a stílusodhoz akkor a narancsos-vörösek állnának leginkább jól.

pl. [link]

[link]

[link]

[link] ezek is jól állnának a bőrödhöz szerintem

a fekete is szép lenne

[link]

[link]

2013. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot :)
2013. okt. 18. 18:57
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon az intenzív vörösre vagy az intenzív vörös violett(palette dekux) ami most nálam esélyes, meg igen a kékes feket volt még nemrég fontolóban.
2013. okt. 18. 21:09
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] most ilyen vagyok, de a fényviszonyok miatt kreolosabbnak tűnik a bőröm, de am eléggé olyan sápadt fehér színe van
2013. okt. 19. 00:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!