Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy lendítenétek fel egy...

Ti hogy lendítenétek fel egy kozmetikát?

Figyelt kérdés
Júniusban végeztem, egy hónapja dolgozom egy helyen, de alig van vendég.. ti h kezdenétek neki? már az oldalon elkezdtem kisorsolni likeolos megosztásos nyereményjáték keretein belül egy ingyenes 3D műszempillát, hogy több emberhez eljusson a dolog..

2013. okt. 16. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Még mindig érezhető a gazdasági válság, az embereknek nem igazán futja ilyesmire sajnos, akinek pedig eddig se volt nagy gond kipengetni, az már valószínűleg megtalálta a saját kozmetikusát.

Igazából a lájkolós versenyek sem sokat lendítenek a dolgon, bár talán 1-2 új ember megismeri a szalont.

Az egyetlen hatásos eszköz, ha lejjebb viszed az árakat. Kisebb lesz egy vendégen a haszon, viszont ha többen jönnek, összességében még mindig jobban fogsz járni. Utána pedig ha jó a munkád, és nem emelgeted rögtön az árakat, akkor vissza is fognak járni hozzád.

2013. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos látom, érzem is már.. az árakat úgy kalkuláltam ahogy mondod, megpróbálok mindent a legolcsóbban, már gondolkodtam a kuponozáson is viszont már olyanokat látok, hogy nem tudom másoknak h éri meg..nem építik bele sem az óradíjukat sem az anyagköltséget.. :(
2013. okt. 16. 13:36
 3/7 anonim válasza:
Esetleg valami akcióval próbálkozhatnál, hogy lábgyanta mellé ajándék szempillafestés, vagy szemöldök igazítás, vagy mondjuk szülinaposoknak 50 % kedvezmény... :)
2013. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig a kuponozás jó, én egy csomó szalonba így jutok el..persze az is igaz, hogy ha utána sokkal magasabb áron csinálod, nem biztos, hogy visszamennek majd a vendégek kupon nélkül.

Én pl voltam szőrteleníteni kuponnal nagyon olcsón, de rendes áron olyan drága, hogy azt ki nem fizetném.

Ellenben flabéloson is voltam kuponnal, de tök jó áron lehetett menni hozzájuk kupon nélkül is, így jó pár bérletet vettem náluk.

2013. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteket :)

a kuponozásnál inkább az tart vissza h hallottam h a kuponos oldalak a felét elkérik.. és az kisebb szolgáltatásoknál nagyon sok :(

2013. okt. 16. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt szoktam csinálni, amit az egyik válaszoló írt, hogy csinálj saját akciókat. Valamilyen kezelés mellé csinálsz ajándékba valami mást. Vagy esetleg szemöldök festésnél a szedés féláron van, arctisztításnál ajándék arcmasszázs, ilyesmi.
2013. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket :)
2013. okt. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!