Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb hány cm-t nőhet a hajam...

Kb hány cm-t nőhet a hajam májusra, hogyha most nyakig ér?

Figyelt kérdés
Minden nap megmaszirozom a fejbőröm, hajmosás után extraszűz olivaolajjal kenem legalábbis még 7 alkalommal mert utána kifogy. kb minden h étvégén kenem vele. sűrű, erős szálu hajam van.

2013. okt. 9. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 centit nő átlagosan a haj havonta, de ez függ a genetikától, táplálkozástól, ápolástól. Májusig van 7 hónap, az elméletileg 7-14 centi lenne, de mondjuk neked gyorsan fog nőni, és vágatod a töredezett a végeket, szóval én reálisan egy 10 centit mondnék. :) De ha alapból gyorsan a nő a hajad, helyesen étkezel és megfelelően ápolod, akkor akár többet is nőhet, nemrég olvastam egy lány blogját, akinek havonta akár 3 centit is nőtt a haja. :)
2013. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg genetika. Van, akinek 2-3 centit is nő havonta, de az átlag kb. 1-1,25 cm/hó. Szorozd fel!
2013. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vágatom mert nem töredezett.
2013. okt. 9. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Átlagosan 1-1,5 centit nő a haj. Szóval májusig még bő 7,5 hónap van hátra. Addig 7,5-11,25 centit nőhet. De kalkulálj a vágásokkal, vagy azzal, hogyha ennél gyorsabban nő a hajad.


Elsőhöz lenne egy kérésem. Belinkelnéd annak a lánynak a blogját?

2013. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok, ez az:

www.hoxa.hu/?p1=naplo&p2=65411

Regisztrálni kell a hoxán, úgy lehet elolvasni. :)

2013. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!