Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az escapelle esemény utáni...

Az escapelle esemény utáni tabletta okozhat hajhullást?

Figyelt kérdés
augusztusban be kellett vennem , és most szörnyen hullik a hajam..azt olvastam h a hormonális változások okozhatnak hajhullást..végülis egy hormonbomba volt a szervezetemnek az a gyógyszer..lehetséges, hogy ez az oka? mit tehetek ellene? vagy majd magától rendeződik?
2013. okt. 6. 19:03
 1/1 anonim válasza:

sajnos igen. volt rá példa, bár én is csak ismerősömtől hallottam, akinél az orvosa ezt valószínűsítette. ezekről a hajhullásos dolgokról elég sokat olvastam, mert engem is érintett.

a hajhullás természetes és ciklikus folyamat, amelyet sokszor nem is veszünk észre. ha ezt a ciklust megzavarja valamiféle hormonális behatás, vagy felerősíti, akkor a hajhullás fokozódik, szélsőséges esetben időszakos teljes kopaszságot is eredményezhet.

igazi gyógymód nincs rá, max a hormonháztartás "rendbetétele" pihentetés, lehetőleg minden külső hormonális beavatkozástól való tartózkodás. a természetes gyógymódok között egyes szakirodalmi hivatkozások a kiegyensúlyozott, nyugodt idegi és lelki állapotot írják,. mondjuk ez vlsz. mindenre jó, ha nincs más gyógyszer.

2015. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!