Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak nekem nem használ a...

Csak nekem nem használ a ricinusolaj (hajra)?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy jó a száraz hajra, nő tőle a haj, de én ezt valahogy nem tapasztalom... :( Kb 1 éve használom már, volt mikor egész éjszaka fent hagytam, volt mikor 4 órát. De én nem tapasztalom a javulást... Viszont a szempillám szerintem hosszabb, és dúsabb lett. De a hajam... :(
2013. okt. 6. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem se használt nagyon+hullott tőle a hajam:/-.-

szerintem keverned kéne olívaoljjal és citrommal/kókuszolajjal/tojássárgájával vagy amivel akarod:)

2013. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy tojássárgát is teszek bele. Régebben használtam,de abbahagytam,mert lusta voltam mindig felkenegetni. Szerintem használt növekedésben is akkor . Most tettem rá valamelyik nap ismét először,máris puhább lett tőle a hajam . Nekem bevált :)
2013. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Citrommal keverni, édes Istenem, magatoknál vagytok amúgy? Úgy kiszárítja és fakítja a hajat, mint annak a rendje.
2013. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elozonek igaza van ne keverjétek citrommal! A barátnom használt citromot ,ohgy ne zsírosodjon a haja ,de nagyon kár votl A hajat eltoredezte kifakította és száraz lett tole a haja!

Használok ricinus olajat szempillára is és hajra is én tojást szokok hozzá keverni és csodálatos lett vole a hajam nott is tole nem torik annyira és puhább selymesebb lett tole :) A 3-4 alkalomtol már babahajszálak is nottek :)

2014. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!