Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta hajat szeretnék majd...

Raszta hajat szeretnék majd vmikor de ez hogyan is működik, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
mielőtt megcsináltatnám még rakatni szeretnék a hajamhoz + 15 centit kb előre is köszy egy 17/L
2009. nov. 8. 20:56
 1/5 A kérdező kommentje:
jah ez még lemeradt:S h mi van akkor ha nem fog jól állni v egy idő után már nem szeretném? akkor teljesen le kell vágatni a hajat?
2009. nov. 8. 21:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem tudom a menetét, de igazából ha valaki ügyes, akkor házilag is meg lehet csinálni.

Ha megunod, nem feltétlen kéne levágni a hajad, mert hatalmas türelemmel kifésülhető, viszont annyira tönkremegy tőle a haj, hogy ígyis-úgyis le kell majd vágni belőle jó sokat.

2009. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sexylady ***** válasza:
87%
szerintem ha rasztád lesz, azt nem fogod megunni ;)
2009. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csinálják hogy agyon-tupírozzák a hajadat tincsenként, és a kiálló szállakat belehorgolják a tincsbe. Hogyha nincsenek még belehorgolva a szálak akkor nagy nehezen ki lehet fésülni a tincseket de nem ajánlom hogy erre hagyatkozz mert nekem egy tincset kellett kb 20 percig bontogatni...szóval szerintem le kell vágatni. De miután megcsinálták néhány hónapig fel fog állni addíg amíg meg nem nő a hajad annyira hogy lelapuljon és normálisan álljon, addíg így elég érdekesen néz ki....

Remélem tudtam segíteni

2009. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszy minden válaszolonak:)
2009. nov. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!