Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 eves vagyok es narancsboros...

18 eves vagyok es narancsboros a labam. Miert?

Figyelt kérdés
ha megizmosodik a combom azzal javulna valamit? kerlek segitsetek, nagyon keetsegbevagyok esve miatt. elvegre meg csak 18 eves vagyok nem 38, meg 48.. rendesen, rendszeresen etkezem, nem vagyok elhizva. mit tehetnek ellene?????

2013. okt. 5. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Az csak tévhit, hogy kövér meg öreg embereknek van narancsbőre.

A narancsbőr teljesen természetes dolog, a nők 90%-ának van kortól és testalkattól függetlenül, elsősorban genetikából kifolyólag, de rossz, egészségtelen életmód is nagyban közrejátszik ebben.

Ha zavar, akkor egészséges táplálkozással, sok folyadék (VÍZ)bevitellel és rendszeres testmozgással javítható a helyzet :)

2013. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!