Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befogná a hajamat...

Szerintetek befogná a hajamat a vörös festék?

Figyelt kérdés
Eredetileg középbarna hajam van, talán kicsit közelebb a sötétebbhez, de elég fakó/"semmilyen" színe van. Egyszer volt festve sötétszőkére, aztán vissza eredetire. Utána pihentettem kb. fél évig, aztán volt vörös színezővel festve, ami nagyjából már kikopott, most talán olyan kb. mint eredetileg volt. Szerintetek egy intenzív vörös festékkel mennyi esélyem van, hogy tényleg vörös lesz és nem csak vörös fényű, ami alig észrevehető(a színezővel ilyen lett)?

2013. okt. 5. 10:55
 1/2 lalaa01 válasza:
szerintem ha a sötétszőkét befogadta akkor a vöröset is befogja,de én a helyedbe biztos nem házilag csinálnám,hanem fodrásszal
2013. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ezzel nem lesz gond, mert a barátnőm fodrász és ő fogja festeni, csak nem szeretném leszívatni, és kíváncsi voltam, hogy anélkül van-e esély arra, hogy tényleg vörös legyen. Ezek szerint igen( a sötétszőke befogta) ...


Köszönöm a választ! :)

2013. okt. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!