Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A póthaj miatt lehet?

A póthaj miatt lehet?

Figyelt kérdés

2éve volt póthajam, amikor leszedték nagyon sok hajam kihullott, olyan kevés lett h muszáj volt levágatnom rövidre, most szépen növöget, de kevés hajam van miért? hogyan kaphatnám vissza a régi dús frizurám?

(nem vasalom a hajam)


2013. okt. 2. 21:42
 1/3 anonim válasza:
nekem is a póthaj miatt a felére csökkent az amúgy sem túl sok hajam. egy jó tanács azoknak akik szeretnének póthajat: csak profi szakemberrel csináltassák és hagyják a hajukat pihenni és ne viseljék több évig. nekem 2 évig volt fenn és ez lett az eredmény ami neked is! sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni, szerintem csak az idő az ami segíthet visszakapni a régi hajad. Vitaminokkal, natúr kozmetikum használatával segítheted és egy fokkal gyorsíthatod a folyamatot. Én is most ezt teszem.
2013. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nekem csak 1 hónapig volt fent. vékonyszálú hajam van és elvagyok keseredve. Bízok benne hogy ahogy nől egyre dúsabb lesz :)
2013. okt. 3. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Vékonyszálú hajam van, én is akartam varratni, hogy dúsabb legyen, de a szakember nem vállalta, azt mondta, hogy tönkretenné még jobban véglegesen a hajam. Tulajdonképpen olyanoknak való, akiknek nincs rá szükségük.:)
2013. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!