Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt kell felvinni...

Adrienn7 kérdése:

Mennyi idő alatt kell felvinni a hajra a festéket?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van és szeretnék hajszínt változtatni. A párom fogja megcsinálni aki még soha nem csinált ilyet. A kérdésem az lenne hogy mennyi ideje van felvinni a festéket? Gondolom ha túl sokáig festegeti nem lesz egyenletes a színe. Palette Intensive Color Creme ( tehát ecsettel kell felkenni)festéket vettem. Egyébként szerintetek egy hozzá nem értő férfi meg tudja ezt csinálni?
2013. szept. 30. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is majdnem derékig ér a hajam. Inkább saját magamnak szoktam megcsinálni. Szerintem csináld te, és hátul ahol nem látod, nem éred el, ott kérd csak a párod segítségét.

Nem mértem még soha az időt, de elég sokáig tart nekem, szerintem fél óra biztos van, de egyenletes szokott lenni az eredmény.

2013. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kicsit félek, de ez egy nagyon jó ötlet hogy az igazán látszó részeket én csináljam. Egyébként hogy szoktad festeni először a tőfestés és utána a tincseket vagy egyből végigkened a tincseket?
2013. szept. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!