Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemölcstől szenvedek az...

Szemölcstől szenvedek az arcomon. Minek éljek ilyen fejjel? A szüleim nem adnak pénzt kezelésre.

Figyelt kérdés
csak a felületi kezelés van meg. de csak hellyel közzel segít. kiskorom óta gyenge az immunrendszerem, de neem, nem kell venni semmilyen vitamint, immunerősítőt, bármit. mert "minek zavar az engem ?" annyira elkeseredett vagyok már.:(
2013. szept. 29. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Idióták a szüleid. Menj el bőrgyógyászatra. Mondd hogy nem szeretnél tovább próbálkozni a "konzervatív" kezelésekkel.


Fagyasszák/lézerezzék/operálják le. Hány éves vagy, és mégis hogy néz ki az a szemölcs? Lehet hogy tényleg nem vészes.

2013. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SZTK-bőrgyógyász. Ingyen van, legalábbis a diagnózis. Lehet gyógyszert írnak, lehet lefagyasztják, attól függ, milyen típusú. Nekem pl. elmúlt magától a kezemen.
2013. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ingyen is leszedik ha elmész sztk-s dokihoz.
2013. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!