Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány percre menjek szoliba?

Hány percre menjek szoliba?

Figyelt kérdés
2 hete járok, eddig ketszer voltam 6-6 percre, viszont multkor nem láttam semmi változást (elsőnél kicsit pirultam, de persze ne várjak csodát), de ha 12 percre mennék, akkor szerintetek az sok lenne így az elején? állóba
2013. szept. 26. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz idővel bőrrákot kapni, nem akarod, hogy pár év múlva ráncos legyen a bőröd, akkor nem mégy egyetlen percre sem.
2013. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg, hogy álló vagy fekvő, hanem az hogy milyen erős a cső, milyen típusú, és mennyi van a gépben. De a 12 perc nagyon sok lenne...
2013. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
körbe tele van csővel és mivel nem rég cserélték, gondolom erős.. csak multkor rajtahagytam egy hajgumit a karomon, hogy lássam van e változás és a nyoma meglátszott halványan 2 napig kb
2013. szept. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!