Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ugye nem árt a hajamnak ha...

Ugye nem árt a hajamnak ha vizesen feltűzöm?

Figyelt kérdés

Eredetileg hullámos/göndör hajam van. Rengeteget vasaltam, de muszáj volt letennem a vasalóról. Teljesen eltört, és kevesebb lett. Egyik nap hajszárítóval szárítottam és közbe fésültem, így olyan egyenes lett mint mikor vasalom. Ez a megoldás tetszett, viszont utána olvastam és azt írták itt gyakorin is, hogy árt neki, ha vizesen fésülöm.

Hajszárítózni is lehet, de akkor olyan semmilyen lesz. Így marad az, hogy magától megszárad, viszont akkor lelapul. Erre azt találtam ki, hogy a frufrumat, és két oldalt egy kis hajat feltűzök(tehát a hajam háromnegyedét nem, csak egy keveset), a fejem tetejére, és lazábbra. Így ha reggel megszárad az első nap még nem lapul le. Viszont reggel gyakran azon a helyen ahol feltűzöm vizes marad. Árt ez valamit neki? Vagy mit tudnék még kitalálni?


2013. szept. 23. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát..szerintem ha ettől te nem leszel korpás, akkor nem árt neki.
2013. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát csak kétnaponta kell mosnom, de nem a korpásodás miatt, hanem a zsírosság miatt.:( És attól félek, hogy ez közrejátszik...de akkor mégis mit csináljak vele?:( Már ígyis nagyon rossz az állapota, hullik is. :( Ezért nem merek már hajszárítózni se...
2013. szept. 23. 22:26
 3/3 anonim válasza:
Amikor vizes a fejborod,akkor jobban kihullhat a hajad,mert nem tartja benn a borodben a hajszalakat,mivel fel van puhulva a borod. Szoval feltuzheted,de ne erosen. Ha zsirosodik a hajad,akkor probalj meg kevesebbszer hajat mosni,mert a 2napont az sok. min 3 nap szunetet tarts,es probalj ki valami sampont.
2013. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!