Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a még rövidebb...

Szerintetek a még rövidebb haj jobban állna?

Figyelt kérdés

Múlt héten levágattam a hajamat hosszúból rövidre. Nem bántam meg, mert így most jobban tetszik. Anyukám és nővérem szerint viszont jobban állna egy jóval rövidebb haj. Én is gondoltam rá, hogy még rövidebbet vágatok.

Most ilyen a hajam. Szerintetek jobban állna egy nagyon rövid frizu?

[link]



2013. szept. 23. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Hátul össze van fogva, vagy hátul is fül-áll magasságig ér?

Hátul fel van nyírva?

2013. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hátul is fülmagasságig ér. De ha rövidre vágatom, akkor valószínű, hogy fel szeretném nyíratni.
2013. szept. 23. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel összefogtad, vagy legalábbis hátrafésülted, pont nem látszik, hogy milyen hosszú. De szerintem ennél ne vágass többet, inkább csináltass belőle egy frizurát.
2013. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vágass felnyírtat, vannak olyan hajak ahol hátúl föltolják géppel az ember haját pár milisre és előre hosszabbodik az szerintem jól állna neked :)


pl:.

[link]

szólídabb példa

kicsit jobban feltolt

[link]

[link]

Hajrá! :)

2013. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem!

ez pont jó,bár annyira nem látszik mivel össze van felül fogva. Olyat csinálhatsz hogy hátul rövidebb de elől maradjon ugyanolyan hosszú. Egyébkét nekem nem tetszik amit az utolsó belinkelt , azok nagyon fel vannak nyírva szerintem.

2013. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket! Nekem a szolidabb példa az jobban tetszik. Bár azon gondolkodtam, hogy egységesen rövidre vágatom és hátul jól felnyíratom.

Ehhez mit szóltok?

http://www.youtube.com/watch?v=egwvAyIeh-g

2013. szept. 25. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek ezek a rövid frizurák. Szerintem mindenképpen vágasd le rövidre és hátul jól nyírasd fel. Nem fogod megbánni. Nekem is hasonló rövid hajam van és nagyon szeretem. Amit linkeltél az egész jó. Én is azt mondom: HAJRÁ! :)
2013. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól nyírasd fel, de majd képet kérünk! :D
2013. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!