Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok magamnak itthon...

Hogyan tudok magamnak itthon megcsinálni így a hajamat?

Figyelt kérdés

[link]


ahogy alapból van neki.. olyan szép göndören:D


2009. nov. 4. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Húú... Nagyon szép haja van. Én is szeretném ha az enyém ilyen lenne. Mondjuk szerencsém van, mert alapból hullámos egy kicsit a hajam, de nem ennyire rendezett.

Egyébként kérdésedre a válaszom: pont tegnap találtam egy oldalt, ahol egy új fodrászati kellékkel nagyon szép hullámos, göndör hajat lehet csinálni, és akár saját magadnak is meg tudod csinálni.

Itt a link:


[link]


Bár nem tudom ez mennyire segítség, mert itt elég göndör hajakat lehet csak látni. De azért érdemes megnézni.

2009. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Megint én. :D Csak annyit még, hogy véleményem szerint ilyet leginkább csak fodrász tud csinálni, na meg a fotós beállít utána, hogy megfelelően álljon a képen. Ettől függetlenül nem lehetetlen. Engem is érdekelne az elkészítése.


Sok sikert a próbálkozáshoz!!

2009. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!