Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen időközönként van vágva...

Milyen időközönként van vágva a hajadból, illetve hány centit szoktál vágatni/vágni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 3 havonta 2-3 cm-t. Nagyon lassan nő a hajam és régen úgy gondoltam,hogy ha 3 havonta vágatom,akkor soha nem lesz derékig érő.Tévedtem! Amióta rendeszeresen járok fodrászhoz gyorsabban nő és gyönyörű,egészséges.
2013. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
havonta vágattam régen de nem nőtt mert mindig annyit vágott amennyit nőtt már kb 4 hónapja nem vágattam és nem is akarom decemberbe elég lesz .Csak picit akarok vágni belőle
2013. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom! Az én hajamból is 3 havonta van vágva 3-4 centi és tényleg gyorsabban nő így és egészséges is. :)
2013. szept. 11. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem gyorsabban nő, hanem nem törik le magától és így nagyobb "darabban", ha időben levágod a töredezett (vagy épp töredezni készülő, öregedő) részt.
2013. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok: az átlagosnál jóval gyorsabban :)
2013. szept. 11. 14:18
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Na, hagyjál má' kötözködni! :)


Technikailag ugyanolyan gyorsan nő, csak te jobban észreveszed ezt a hosszán, mivel ha törik, több törik le, te pedig ezt megelőzöd a rendszeres vágással.


Csak hogy a kérdésedre is:

félévente vagy még ritkábban vágatok, mivel nem törik, semmi baja a végének és így (én) hamarabb elérem a kívánt hosszat.

2013. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2-3 havonta,2-3 centit.
2013. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
en egy vagy maximum ket havonta szoktam vagatni kb 2 centit, mert eleg gyorsan no a hajam es szeretem hogyha megmarad a formaja
2013. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég változó, van amikor havonta 1 cm-t vágok, de az átlag 2 havonta 1-3 cm szokott lenni, attól függ növesztem-e. Most eléggé elhanyagoltam, mert 4 hónapja volt vágva 13 cm, de olyan egészséges volt, hogy csak tegnapelőtt egy cm-t vágtam belőle, hogy fel legyen frissítve a vége. Szeretem, amikor frissen van vágva.
2013. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
többnyire 3-4 havonta megyek fodrászhoz, mindig frissítő vágást kérek, így nem tudom pontosan hány centi. De emellett is megnőtt derékig érőre a hajam, szóval gondolom 1-2 centit vág, de többre nem is lenne szükség, ezt is csak a dúsítás miatt csinálom, mert iszonyatosan bedúsult a hajam és így hamarabb leérnek az új hajszálak a régiekhez.
2013. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!