Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Hajgöndörítés technika...

Csajok! Hajgöndörítés technika, amivel nem nézek ki hülyén?

Figyelt kérdés

Milyen hajgöndörítési technikákat ismertek, amivel nem néztek ki teljesen hülyén?

Arra gondolok, hogy amikor egyedül vagyok itthon bárhogy be tudom csavarni a hajam, nem probléma, de ha itt alszik a pasim, nem akarok előtte hajcsavarókkal mászkálni mert 1. hülyén néznék ki, 2. hogy bújjak oda hozzá álmomban, ha csavarók vannak a fejemen?

Eddig próbáltam a curlformer-t, ami nagyon jó és tetszenek is a szép gyűrűs loknik, de ezzel egyedül aludni is kicsit kényelmetlen, kiskifliben aludni meg lehetetlen. Próbáltam a zoknis megoldást is, de az én hajam arra alkalmatlan, nem lesz igazán szép hullámos soha. Próbáltam kontyba tekerni is hogy szép mély hullámok legyenek benne, de ez sem működik az én hajammal, nem lesz szép a végeredmény. Most halszálkafonással szoktam befonni a hajam éjszakára, ezzel nyugodtan lehet mutatkozni a barátom előtt is, szép hullámos is lesz a végeredmény, de ez sem az igazi.... A hajam közepénél szépek a hullámok, de a vége már túl hullámos, kicsit zilált benyomást kelt. Mivel ugye ott már vékonyabb a fonat, ezért sokkal intenzívebbek benne a hullámok, de ha nem fonom be végig a hajam, akkor nagyon hülyén néz ki, a közepe hullámos, a vége egyenes...


Szőke vagyok, úgyhogy nem szeretném hajsütővassal tovább kínozni a hajam, (időm sincs rá minden reggel) épp elég neki a festés.. Kb mellig érő sok, de vékonyszálú, természetes állapotában is hullámos hajam van.


Valami ötlet? :) Ti hogy göndörítitek be a hajatokat? A legjobban a curlformer-féle gyűrűs loknik tetszenek, arra nincs valami ötletetek?



2013. szept. 9. 16:04
 1/2 anonim válasza:
tudom nem ez volt a kérdés de mindenesetre göndört szeretnél? tehát egyenes szóba se jöhet? mert az is nagyon szép ha evvel ennyit kínlódsz
2013. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Göndört vagy hullámosat szeretnék. Az a baj a hajammal, hogy olyan típusú hullámos amivel valamit kezdeni kell, mert sehogy sem áll magától. Tehát vagy kiegyenesítem, vagy begöndörítem. És nemrég lettem feketéből szőke, ami amúgy is megviselte a hajamat, ezért nem akarom még jobban tönkretenni a hajkiegyenesítővel..
2013. szept. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!