Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne fájjon...

Mit csináljak hogy ne fájjon annyira az epilálás?

Figyelt kérdés
Lábon még elég tűrhető, de hónaljon nem bírom ki. Mit tegyek hogy ne fájjon annyira?

2013. szept. 6. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Áztasd ki előtte, hintőporozd be, majd jól feszítsd ki a bőrt. Hidd el, csak az elején fáj. Én évek óta epilálom ott és már meg sem érzem, pedig az elején könnybe lábadt a szemem, meg vérzett is és fél órába telt, mire túl voltam rajta. Hozzászokik majd a bőröd ott és sitty-sutty le tudod majd te is fél perc alatt szedni a későbbiekben.
2013. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is annyit tudok mondani mint az előttem szóló, idén nyáron volt két éve, hogy gyantázom/epilálom, mostanra emg se érzem. A legrosszabb, hogy sokáig tart, ha alaposan akarom, de már nem olyan rossz, alapból a magasabb fokozaton kezdem, hogy hamarabb végezzek. Persze, fáj, de már nem annyira, mint régen.
2013. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!