Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek az intim...

Mivel szőrtelenítsek az intim részen?

Figyelt kérdés

Régebben az egész intim területet gyantáztam magamnak, de sajnos 1x le kellett borotválnom és azóta borotváltam mostanáig. Megint meg kell szoknom a gyantit. Lényeg, hogy a szeméremdombot teljesen le tudtam gyantázni, viszont a nagyajkaknál iszonyúan fáj, és feladtam. De borotválni nem akarom, mert ha pl. reggel megcsinálom már este szúr...

Olvastam, hogy a szőrtelenítő krém nagyon nem ajánlott oda, mert "kiégeti" a bőrt. Mit tanácsolnátok? Vagy próbáljam meg holnap folytatni gyantával?


23/l



2013. szept. 4. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A cukorpaszta lenne a legjobb rá.
2013. szept. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz, legyantázza neked, utána legközelebb már magadnak is menni fog. :)

Fiúként én is kozmetikushoz járok intimre. :)

2013. szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D az a vicces, hogy kozmetikus a szakmám :P de mivel ugye nálunk a gyanta a nyerő, ezért semmi tapasztalatom pl. a szőrtelenítő krémekkel. Amúgy nekem is a cukorgyanta tetszik a legjobban. Köszi a válaszokat!
2013. szept. 5. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!