Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz hajat is lehet vágni+ri...

Száraz hajat is lehet vágni+ritkítani?

Figyelt kérdés
Eddig még egyik fodrász se akart hallani arról, hogy ne mossa meg vágás előtt a hajamat, akihez viszont most megyek, azt mondta, simán megcsinálja, csak "bespricceli" a hajvégeket vízzel... Szerintetek?
2013. szept. 4. 17:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi kérdésem lenne, hogy baromi sok, vastagszálú hajam van, mennyire állna jól/rosszul a lépcsőzetesre vágott, alul megritkított haj? A "legfelső szintet" mennyire szabad rövidre vágni, hogy még ne nézzen ki hülyén?
2013. szept. 4. 17:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Biohairbe mentem vágatni, ott is levágták szó nélkül szárazon és teljesen jó lett. Sőt, szerintem azért is jobb így, mert korábban akárhova mentem, rövidebbre vágták, mint amilyet akartam (a vizes haj ugye hosszabbnak tűnik).
2013. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!