Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan szemfestéklemosó,...

Van olyan szemfestéklemosó, ami nem irritál?

Figyelt kérdés

Már millió félét próbáltam, olcsótól a drágábbig (garnier, nivea, vichy, bioderma h2o, stb), de vagy nem viszi le a sminket (pedig csak sima nem vízálló szempillaspirált használok a szememre) vagy iszonyatosan irritál.

Van olyan, ami tényleg jó? Mert nyáron megvoltam smink nélkül, de most már zavar a suliban, mert nagyon szőkék a szempilláim.



2013. szept. 2. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Baba olaj vagy ha van otthon olíva- vagy kókuszolajad az is legalább olyan jó! :)
2013. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én egy Amia nevűt használok,tesco-ban szoktam venni,nekem bevált,krémes állagú,nem irritál,pedig a legtöbb ilyentől nekem is csíp a szemem
2013. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a babaolajat már próbáltam, az nagyjából oké volt, de attól meg grízes lett a szemkörnyékem:D Köszi a kókuszolajt meg a másikat megnézem:)
2013. szept. 2. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az Avon szemfestéklemosóját használom, nekem jól lehozza a tust is, pedig egyik este sírtam (könyvön) és zuhanyzás közben utána arcomat is megmostam, nem jött le, aztán a lemosó lehozta egy pillanat alatt. Ha sokat teszek rá és belemegy a szemembe, akkor csíp persze, de ez eddig kb- kétszer fordult elő.
2013. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!