Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan jön ki a hajfesték a...

Hogyan jön ki a hajfesték a hajból? FONTOS

Figyelt kérdés
ma voltam fodrásznál és a barna hajam elejébe tett egy szőke hajtincset nagyon nem tetszik olyan mintha le lenne nőve.. hogyan szedhetem ki?

2013. aug. 31. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
DM-ben lehet kapni eltávolító kendőt! 4db van benne! 500ft
2013. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szőkítette, akkor sehogy. Ha festékkel, akkor azzal kiszedheted, amit az első válaszoló írt.
2013. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
festette:) köszönöm szépen ! életmentők vagytok :D
2013. aug. 31. 15:53
 4/10 anonim válasza:
Sehogy, tartós hajfesték nem jön ki. Vagy lenöveszted, vagy lekened azt is olyan színű barnára, amilyen a hajad többi része. Én is fodrász vagyok.
2013. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és kicsit világosítani sem lehet?
2013. aug. 31. 16:00
 6/10 A kérdező kommentje:
mármint hogy ne látszódjon annyira
2013. aug. 31. 16:01
 7/10 anonim válasza:
Világosítani? Ezt most nem értem. Ha világosítasz rajta, akkor még szőkébb lesz, ergo jobban fog látszani.
2013. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsánat, sötétíteni... úgy hogy ne látszódjon annyira.. hallottam hajradírról ez mennyire jó ötlet?
2013. aug. 31. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha világosabbra lett festve, akkor sehogy sem. Hiába nem szokitoporral lett csinálva. A szoke festék is világosított a hajadon, szóval az eredeti pigmenteket kiszívta. Azok eltuntek a hajadból. Egy hajfesték eltávolító nem fogja azokat visszaadni a hajadba. Az csak sotét hajfestéknél mukodik. Az egyetlen megoldás ha találsz valami olyan hajfestéket, ami a legjobban hasonlit az eredetire, és azzal fested be. Esetleg visszamész a fodrászodhoz, és megmondod neki hogy csinálja vissza, mert meggondoltad magad.
2013. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fodrász vagyok, az előttem szóló mondta meg a tutit.
2013. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!