Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A striák ellen mit tudok tenni?

A striák ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és az utóbbi időben nagyot nőttem ( de nem híztam), ellenben a bőröm megnyúlt, és a comb-fenék és derék részen striáim vannak. A térdemen is van de az nem zavar, ellenben azok amik a fenekemnél alakultak ki nagyon zavarnak. Nem lilák, hanem fehérek, de eszméletlen önbizalom romboló. Mit tegyek, hogy eltűnjenek, vagy ne jöjjön ki több? Hallottam krémekről, ám úgy tudom, hogy ezek nem érnek semmit.Hallottam kozmetikai kezelésről is. Valóban csak ez válik be?

2013. aug. 30. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Eltűntetni már csak orvosi beavatkozással tudod :/ Velem is pont ez történt de mivel még nem vagyok 18 ezért nem lehetne, meg nagyon drága stb.

Én vettem 1100ft-ért shevajat azóta kenegetem és nem jött ki több! (Pedig még nőttem)

Szerintem te is vegyél egyet nekem már fél éve meg van és még nem fogyott ki, megéri! :)

2013. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jól tudom, hogy sheavajat rossmannban, dm-ben és hasonló drogériákban lehet kapni?:)
2013. aug. 30. 15:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Én inkább patikában venném :)

(Én egy bio boltban vettem ott olcsóbb is tudtommal)


Tudtommal is lehet olyan helyeken kapni csak 2x annyiért :)

2013. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Yuumia válasza:
a stria csíkokat nem tudod eltüntetni és véleményem szerint orvosi beavatkozás hülyeség.. én Schwangerschafts-creme-t használtam és elhalványodtak tőle a striáim! nekem nagyon bevált, hisz egyszínűek lettek a bőrömmel, ezt ajánlom neked :)
2013. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is egyszínűek a bőrömmel, csak mélyek és hosszúak.
2013. aug. 31. 00:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van:(

Hirtelen nőttem és tele van a combom, derekam, térdem:((

14/l

2013. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sajnalom..:/
2013. szept. 7. 10:40
 8/12 anonim ***** válasza:

találtál valami módszert?

(előző vagyok)

2013. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egyenlőre sajnos nem. majd a sheavajat kipróbálom, hátha nem lesz mégtőbb
2013. szept. 8. 16:53
 10/12 A kérdező kommentje:
*több
2013. szept. 8. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!