Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami bombabiztos megoldá...

Van valami bombabiztos megoldás patik ellen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 11:00
 1/1 JGS fan válasza:

Szia!

Régebben és in nagyon pattanásos voltam...most már csak a homlokom, de az azért mert frufrum van és nem tud szellőzni.

-Szóval a a hátadról van szó akkor a tanácsom h napozz egy kicsit, teljesen elmúlik, és szellőztesd...

-Ha az arcodról van szó, akkor elősször is várd meg amíg a mostaniak elmúlnak, ÉS NE NYOMD KI... minden reggel és este szappannal mosd meg az arcod, jól dörzsöld meg, és használj bőrradírt, az nagyon jó.

-Esetleg vehetsz kókuszolajat, az nagyon jó (hajra, bőre, testre.) én imádom. bioboltban tudsz venni.

-vagy a gyógyszertárban párszáz forintért veszel levendula illóolajat, az is nagyon jó

ha érdekel, akkor a kókuszolajnak és a levendulaolajnak nézz utána...én nagyon ajánlom.

:)

2013. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!