Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szépek az ilyen hajak?

Szépek az ilyen hajak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyen scene lány féle hajak. :) Nem azok a durvák, csak ilyen egyszerű, természetes színű frufrus tépett hajak. Szerintetek gáz ma már ilyet csináltatni? Ki ment már teljesen a divatból? Én egy 19 éves lány vagyok, ruházatilag nem lenne olyan stílusom, csak a hajamat gondoltam ilyenre, vagy szerintetek mi az, ami divatos hajnak számít manapság?


[link]


[link]


[link]



2013. aug. 28. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan a hajam mint a második amit linkelték.16/L
2013. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gaz, nagyon jol nez ki :)
2013. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tetszenek..de nem merem levágatni ilyenre,sokat kêne vasalnom tupirozni,hajlakkozni stb hogy jol nézzen ki
2013. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a divat mostanában a póthaj. mondanám,hogy ha neked tetszik akkor csináld ne figyeld,hogy divatos e vagy sem, de valószínűleg a pofámat jártatnám. határozzanak meg csak mások, női "hogyanfeleljmegmásokelvárásainak" magazinok! éljen!
2013. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2007-ben nagyon menő volt a tinilányok körében. most már kicsit sem.
2013. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan legyen a hajad ami tetszik és úgy gondolod hogy illik hozzád.Ha pedig csak a társadalmi elvárásoknak akarsz megfelelni,meg is érdemled,addig nyirathatsz majd új friszkókat,míg el ndm fogy a hajad.
2013. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem az ilyen haj annak áll jól, aki tudja is viselni..úgy értem, ehhez stílus kell. Van akinek nagyon jól áll, de van aki csak elrontja a haját vele, aztán meg megbánja. szóval gondold meg.
2013. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első tetszik:) gondolkodtam is ilyen hajon, de nem akarnék vele szarakodni reggel, lakk meg tupír nélkül meg nem tudom, hogy hogy néz ki..plusz ehhez azért eléggé meg kell tépni, arra készülj fel:D

De egyébként jól néz ki szerintem, de tényleg kell ehhez egy (nem feltétlen emo) stílus is..szóval egy jólfésült, visszafogott lánynak fura lenne szerintem.

2013. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jók és szerintem nem gáz de reggelenként ennyit bajlodni vele tupir lakk stb... meg nagyon sokat kell tépetni ehez a hajhoz
2013. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!