Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most szúrták a köldök pc-m...

Ha most szúrták a köldök pc-m pontosan hány napig nem érheti víz zuhanyzás közben?

Figyelt kérdés
A lány aki csinálta aztmondta 1-2 napig, de szerintem több..
2009. okt. 31. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már aznap hajat is mostam.

Hivatalosan úgy kéne csinálni, hogy 2 hónapig nem ülsz kádba, csak zuhanyzol és antibakteriális tusfürdőt használsz. Én ezt csináltam és nem lett gond.

De ugye egyénenként változó, van aki semmit nem tart be és mégse lett belőle baja.

2009. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 1. naptól már érte víz nem igazán foglalkoztam ezzel
2009. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
3 napig! Vigyázz ha begyullad borzasztó kellemetlen lesz és rákapsz arra a gusztustalan szokásra hogy nyomogatod ki belőle a gennyet :( (én is rákaptam, és még néhány lány ismerősöm is)
2009. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érheti víz, csak ne áztasd (Ha parázol, tegyél rá sebtapaszt)! Arra ügyelj, hogy a törölköződ tiszta és száraz legyen (amúgy tele van bacikkal), és fürdés után kend be Neogranormonnal, vagy valami hasonló, fertőtlenítő-hámosítő hatású kenőccsel (Bepanthen, körömvirágos krém stb)!
2009. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!