Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol csinálnak szép, megbízható...

Hol csinálnak szép, megbízható hajhosszabítást?

Figyelt kérdés

szeretném meghosszabíttatni a hajam. Az interneten rengeteg hirdetés van drágábbnál drágábbak.. de honnan tudhatnám , hogy megbízhatóak-e. Segítsetek, ajánljatok nekem fodrászt, szalont tapasztalatból, aki elégedett!! Elsősorban a tincses módszer érdekelne, a hőillesztés! Előre köszönöm a segítséget!



2008. júl. 1. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

mesterfodràszra bizd!!!

most làttam egy csajt,olcson megcsinàltatta,de a haja 3 honap utàn,ki se lehetett fésülni,egyszerüen gusztustalan volt.inkàbb fizess többet de biztosra menj.a neten ird be a keresöbe a hajhosszabitàst,aztàn keress

de semmiképp egy sima fodràsznàl.bizd tapasztalt szakértöre,még ha picit tovàbb kell utaznod is

2008. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, inkább adok érte többet és igényes minthogy egy ócska madárfészek legyen a fejemen ráadásul az sem kevés pénzért. Csak rengeteg a hírdetés és nem tudok választani..
2008. júl. 1. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
egyik banőm most csináltatott egy sima fodrász üzletben ennyire undorító hajat még nem láttam:S 1 hét után csómóbol állt a haja:S fúúúj:S és nem tudta fésülni és 3 sor 40000-be került csak!! máshol kb 80000-100000kb szal van ilyen is:S
2008. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hehh..állt 3sort 6000-ért szoktak..
2011. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!