Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be lehet festeni a hajat...

Be lehet festeni a hajat 2-szer egymás után? (lent)

Figyelt kérdés

Sötét hajam van,piros színt szeretnék,tegnap este lett leszívatva szőkére,mert a piros hatástalan a hajamra alapból.

Ma este szeretnénk folytatni a pirossal.

Ez káros a hajra így egymás után?És most mostam meg.mert be volt zselézve,az baj?

Rövid hajam van,fiú vagyok.Köszönöm a segítséget!


2009. okt. 30. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha színezővel akarod, akkor egyáltalán nem lesz semmi gond - de ezesetben készülj fel, hogy egy mosás után úgy fog kinézni a fejed, mint akit lekakált a madár... tapasztalat :S


ha rendes hajfesték, akkor én várnék egy olyan 6-8 hetet a helyedben...

2009. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
rendes festék.de ha 6-8 hetet várok akkor soha nem lesz piros,mert addigra lenő a szőke,és megint kezdhetem előlről.
2009. okt. 30. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha várnál vele több hetet,csak azt érnéd el, hogy a lenőtt részt is le kellene szívatni. A haj színtelenítése (leszívatás) eleve nem tesz jót a hajnak, de a kívánt szín miatt szükséges és némi szárítás után mehet rá a szín. Ha rendszeresen vágatod a hajad, nem olyan gáz, mint hosszabb hajnál. Ha mégis pihentetni szeretnéd a hajad 1-2 hétnél nem érdemes többet várni. Ezen kívül a már kivilágosított hajra, a festéshez kisebb százalékú oxyt használnak,tehát az már nem roncsol annyira.
2009. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekemis volt már így csak mivel lányvagyok a rózsaszínnel ..nekem azt mondta fodrász ,hogy 1 hét türelem idő és utána lehet rárakni vagy különben elkezd törni a hajam súlyos mértékben szóval vártam és tökjó eredmény lett megéri:)


U.i:egész hajad piros lesz?:D mert ha igen akkor rakj már majd fel képet mert mindigis akartam látni fiúnak piros melírt vagy hajszínt csak nálunk nem ilyen bevállalósak sajna:(

2009. okt. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

elméletileg káros amit szeretnél csinálni (már alapból a színtelenítés,szőkítés az ugye..), de nem lesz baja a hajadnak,úgyhogy nyugodtan fesd be

(hu én egyszer fesztivál előtt még majdnem fekete volt a hajam, 2naponta szőkítettem, ezt 4szer megismételtem,majd kétszer festettem egymásután rikító pirost rá, de megmaradt a hajam, még állapota se volt rossz,és szép lett az eredmény=))

úgyh ez bőven belefér, amúgy már rögtön utána is festhetted volna akár. máskor időt spórolsz vele=)

2009. okt. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fesd be. Akár rögtön utána is rámehettetek volna. Mivel rövid a hajad és sűrűn vágatod így nem lesz ideje törni. Nem fog tönkre menni. A leszivatás volt a drasztikus a hajnak nem a festés.
2009. okt. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na,sikerült nem történt semmi gáz.

Itt a kép,annak,aki kíváncsi rá:D


[link]

2009. okt. 31. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon durva :)
2009. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyon fasza lett, de tényleg, bejövős=)
2009. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

persze hogy belehet...csak jobban roncsolja

bnőmnek is 2x festettük be egymás után.és semmi baja nemlett

2009. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!