Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok mindig elcseszik...

A fodrászok mindig elcseszik a hajamat, mit tegyék?

Figyelt kérdés

Először is fiú vagyok, vékony szálú barna hajjal, rengeteg van belőle.

nem járok gyakran fodrászhoz, nem vagyok olyan igényes a hajammal szembe. Már régóta van egy frizura elképzelésem, nem egy nagy szám, hátul rövidebb, elől a frufru hosszabb és oldalra van egy kicsit fesulve. Van is egy fénykép a telefonomba, azt minden fodrasznal magammal hurcolom, de sosa tudják megcsinálni rendesen. Az ok, hogy vekonyszalu a hajam, de meg a forma se stimmel sosa és már ezt nagyon unom, hogy kéthavonta elmegyek olyan hosszú hajjam amiből mar lehet jól dolgozni, utána meg hazamegyek mint egy rakás szar. Nonanme fodraszokhoz jártam meg a bihairba, ahol megjegyezném h sose sentak rá 10 percnél többet. Ajanlanatok egy rendes fodraszt, aki végre normálisan levagja? Budapest és Nyíregyháza.



2013. aug. 27. 08:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de én ezért nem voltam fodrásznál már vagy 2 éve.. Bár én lány vagyok, nekem könnyebb, magam vágom a fufrumat, anyukám meg a hajam végét.
2013. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!