Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Directions szinezőről vélemény...

Directions szinezőről vélemény? Használt már valaki ilyet? Kell hozzá más is (speciális kondícionáló, sampon, aktivátor. Stb? )

Figyelt kérdés

Megéri egyáltalán? Meddig bírja? Tapasztalatok,vélemény, használat?

A válaszokat előre köszönöm :D



2013. aug. 26. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Atlantic és Lagoon blue-t is használtam, eléggé meg vagyok vele elégedve. Fehér alatta a hajam, így nem tapasztaltam, hogy zöldes lenne egy idő után. Persze, fakul, de két hetente szépen újrafestem. Igaz nekem csak egy kis rész, ami fel van nyírva a hajamból, az színes.

A párnámon hagy foltot, szóval arra figyelj oda. De mindenki haja máshogy reagál a színezőkre.

Én Nivea Color protecttel mosom, mert a többi hajam is festve van, eredeti színére, piros után. De mivel ez csak színező, a mosás ígyis úgyis kihozza.


Szóval igen, fakul, de nekem nem vészesen, lépést tudok tartani vele. Ha az egész hajamról lenne szó, nem tudom milyen véleményt alkotnék, de annyit tudok, hogy ha valaha befesteném az egészet, akkor maradnék a Directionsnál :)

Azt hiszem a termékcsaládnak vannak samponjai is, egy kis papírban láttam, amin a színskála van.

2013. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, hozzátenném, hogy a mosás persze nem hozza ki teljesen, nem úgy értettem. Nem is jártam még úgy, hogy nagyon kifakult volna.
2013. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) akkor majd beszerzem vhonnan :D
2013. aug. 27. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus kozepen festettem vele az egesz hajamat pirosra, kb. szilveszterre teljesen kikopott(nem festettem ujra kozben). Gyonyoruek a szinek, de nekem a parnan foltot hagyott, sot ha esett az eso a ruhamon is. Imadtam benne, hogy fakulva kopott:) Szoval ha kekre fested nem ugy kopik hogy kekeszold, zold, vilagossarga, majd szoke lesz belole. En tudom ajanlani, de a "mindentmegfogok" tulajdonsagat utaltam.
2014. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!