Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat vágassak illetve...

Milyen hajat vágassak illetve milyen szín állna jól? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Mindenképpen vágatni fogok az aljából és az is biztos, hogy tépett lesz. Csak azt nem tudom meddig érjen és, hogy jól állna-e a teli frufru, mivel eddig mindig oldalfrufrum volt és már unom. A festésen is már régóta gondolkozom, mivel még soha nem festettem és szeretnék valami változást. Azt javasolták, hogy először hajszínezővel próbálkozzak, ami pár mosás után kikopik. Ilyet a Rossmannba lehet kapni? Vörösesbarnára gondoltam.

Kb. ilyenre: [link]

[link]

ilyen frufruval: [link]

U.i: csokibarna szemem van


2013. aug. 26. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az az égész frizura tetszik ami a másik képen látható csajnak van és ahogy elnézem a hajad hosszából meglehetne csináltatni. És ha engem kérdezel a vörös haj a tuti. Nem a bordó, hanem az a picit narancssárga árnyalatú vörös.
2013. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rezes vörös! Tök jól állna. :) A színezők egyébként nem kopnak ki pár mosás után, ez tévhit, ugyanúgy tartós mint a festék, csak nem roncsol annyira.
2013. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Pontosan melyik máikra gondolsz? Amin vállig ér a csak haja és vörös nincs frufruja? nem a göndör hajú. És színnek az utolsót gondoltad?


Második: Mutatnál egy képet, hogy pontosan milyen színre gondolsz? és telifrufrut vágassak? mennyit vágassak egyébként?

2013. aug. 26. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Frufrut nem ajánlanám ..jol álna de ahogyan elnézem nem igazán foglalkozol a hajaddal száraz a vége és zsiros...frufru azoknak áll jol akik adnak a hajukra
2013. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22:14 Azt egyáltalán nem mondanám, hogy nem foglalkozok a hajammal. Csak az a baj, hogy hamar zsírosodik, pedig pár napja mostam meg. Amúgy teli frufrura gondoltál? Tudom ápolni, mivel használok rá hajolajat is.
2013. aug. 26. 22:29
 6/8 anonim válasza:

[link]


ez a tuti ez a forma ez a szín csak nem biztos h teli frufruval kéne

2013. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És ez a szín?

[link]

2013. aug. 27. 21:12
 8/8 anonim válasza:
ez is jóó szín:)
2013. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!