Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS?! Ez most hogyvan?

SOS?! Ez most hogyvan?

Figyelt kérdés

Ha megmosom este a hajam,másnap délutánra zsíros lesz,de csak a fufru-m maga a hajam kibírja 2 napig.már nagyon sok sampont kipróbáltam de egysem jött be.Mitévő legyek?

13/L


2009. okt. 30. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Növeszd meg a frufrud.

Ezt nem viccből írtam. Sokkal könnyebb nélküle a zsíroshajúaknak.

Vagy: minden reggel mosd meg a frufrudat.

Egyszerűen undorító, mikor zsíros.

2009. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem az egész hajam bezsírosodik 1 nap alatt, szóval te még jóljártál.. szal nekem minden este meg kell mosni :S
2009. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom..de ne áll jól a hajam fufru nélkül:S:S
2009. okt. 30. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is mosás után második nap már zsiros, kipróbáltam a szárazsampont, első használatkor jó volt, aztán kb 1 hét múlva megint be akartam vetni (nyugi mostam közben XD) már nem volt olyan jó, most 1 héttel később meg már SEMMIT nem használt... szóval moshatom megint minden 2. nap :( nem tudok vele mit kezdeni, pedig nincs frufrum :(
2009. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy azért zsírosodik annyira kimndottan a frufrud,mert sokat fogdosod. A kéz zsíros és ha sokat fogdosod a hajad az is az lesz. Ez nem vicc. Figyelj oda, hogy jól mosd ki a hajadból a sampont és a balzsamot is. Ja és csak a hajad végére tedd a balzsamot!
2009. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az nem jo ha minden nap hajat mostok.. attol csak rosszab... en ketnaponta mosok..es jol kibirja... a vasalas is zsirosita... es azt olvastam hogy nem szabad sokat fesulkodni mert az is rasegit inkabb hajmosas elott kellne es utana nem...
2009. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Frufrumosás! Én is ezt csinálom, mert a bőröm kissé zsíros, így a homlokomtól hamarabb zsíros lesz a frufrum, mint egyébként a hajam többi része. Frufru nélkül meg elég hülyén nézek ki sajnos... Amúgy nincs benne semmi ördöngősség, fogom a frufrumat, bedugom a csap alá, bevizezem, besamponozom, leöblítem, aztán megszárítom. 2-3 perc az egész.

19/L

2009. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a maga a homlokod zsírosodik nagyon? Használnod kellene valamilyen tonikot, hátha jobb lesz a helyzet és nem zsírosodik annyira a hajad elől... Vagy tényleg marad a frufrus hajmosás.
2009. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát inkább az,h a kezemmel sokat fogdosom...
2009. nov. 2. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!