Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért írják rá a hajszinezőre,...

Miért írják rá a hajszinezőre, hogy x hajmosásig tart, mikor nem kopik ki teljesen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan hajszinezők, amelyek x hajmosás után kikopnak, és vannak olyanok is, amik nagyon "beleégnek" a hajba és így még sokkal nehezebben kopik ki, fakul mint a hajfesték. Ezért kell nagyonvigyázni a hajszinezőkkel.

Minden hajszinező és hajfesték egy idő után teljesen kikopik, csak nincs megfelelően feltüntetve és ezen kívül még számtalan dolog is befolyásolhatja.

2009. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jajj ne is mondd. én is beugrottam ennek, még amikor fiatalka voltam. :D Színezni akartam a hajam, merthát " ooo ez 24 hajmosás után kijön" És nem is. (palette csikobarnáról van szó). Sztem teljesen olyan mint egy hajfesték. Próbálkoztam lenövesztéssel, kb fél évig nem festettem. Annyi történt hogy 10 cm lenött, és a többi hajam csak alig fakult.
2009. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

unokatesóm befestette a haját, borzalmas lett, az volt ráírva a dobozra, hogy 40 mosásig tart, az anyja megmosta 40x a haját xD

de nem jött ki xD

2009. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez az utolsó válsz aranyos történet ^^ egyszer én is jól ráfáztam most nyáron erre a szinező kérdésre festett szőkéből barna lettem és azóta se tudta a fodrász rendesen kiszőkíteni a hajam pedig szin eltávolító emulziót is használt szóval én azóta is iszom a levét ennek érdemes jól átgondolni:S
2009. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ill. a személyes storykat :) Jégszőke hajam van, de mindig nagyon hamar megunom az aktuális haszínemet.Most gondoltam beszinezem egy szép sötétbarnára, de amiket hallottam ezekről a bemosókról...Óvatosnak kell lenni :)
2009. okt. 31. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:

2. hozzászóló vagyok. várjál csaaak.. Mi nem a bemosókról meséltünk neked. A bemosó teljesen más. A bomosó tényleg kijön pár mosás után, és ammónia-és oxidmentes.

nézd:

[link]

[link] -- ez iylen kis tasakban árulják

Pont néztem fodrászkellékesbe, itt nálunk jelenleg 360 ft.

2009. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat! :)
2009. nov. 11. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!