Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem nő a hajam?

Miért nem nő a hajam?

Figyelt kérdés
2 éve növesztem a hajam, azóta csak a végéből vágtam párszor. Viszont a hajam fotók alapján sem nőtt semmit több mint 1 éve. Ismerőseim kérdezgetik hogy mikor vágtam le, mert van aki még rövidebbnek is látja. Ajánlották a ricinusolajat, egész nyáron használtam semmi eredménnyel. Most szépségvitamint szedek de így se akar nőni. Egyéb tipp?

2013. aug. 23. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Das gesunde plus kapszula, dm-ben kapható (800-900ft), vagy vagy pedig ismerősömnek Dr Chan hajkapszula segített. Meg neten olvastam egy itthon elkészíthető sampont, valakinek attól nőtt és lett dúsabb a haja.

Én eddig csak az elsőt használtam, de nekem jó.

A ricinusolaj sem rossz, de attól hullhat a haj.

2013. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy nem nő a hajad :) nő az csak letörik ezért nem látod a változást. ápold jobban
2013. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év alatt vallig erobol konyokomig megnőtt. Biztos az a baja hogy toredezett a hajad. Egy par honapja nekem is alig nőtt mert töredezett.
2013. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg még mindig csinálsz vele valamit, amitől sérül. Pl. ilyenekre gondolok, hogy vasalás, túl magas hőfokon való szárítás, műanyag hajkefe, hajformázók, rossz sampon. Ha tényleg meg akarod növeszteni, az egész hajápolásra oda kell figyelni. Például néhány hetente valami hajpakolás nem árt, minél kevesebbet fésülni, a legjobb a vaddisznósörte kefe, vagy egy ritka fogú fa fésű. Ha az idő engedi hagyni kell levegőn száradni a hajat. Minden hajmosáskor legalább 2 percig legyen balzsam a hajon, és a vizes haj sérülékenyebb. Ha ezt csinálod (és ha kell akkor kéthavonta is vágatsz a végéből, de ezt is jobb fodrásszal), akkor egy év alatt lenő annyi sérült haj, hogy ténylegesen elkezd látszani az eredmény
2013. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Schauma Koffeines sampont használom már egy ideje, nekem nagyon bevált. Előtte alig nőtt a hajam, töredezett volt. A második dobozzal használtam el, amikor először láttam változást.

Egyébként, amióta nem foglalkozok görcsösen azzal, hogy mennyit nőtt a hajam, sokkal hosszabbnak látom :)


21/L

2013. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!