Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajegyenesítés...

Keratinos hajegyenesítés (brasil caucau) után mit szabad és mit nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőhét megyek kezelésre, ott is megfogom kérdezni a fodrásztól, de én izgulós vagyok szóval itt is kiírom.


Azt olvastam, hogy 2-4 napig nem szabad hajat mosni, fül mögé rakni, elcsatolni stb.

1. Kérdéseim azok lennének:

Mi van az alvással? Nagyon mocorgós vagyok, nehezen alszom el és hosszú hajam van, vagyis állandóan dobálom egyik oldalamról a másikra az ágyban. Nyugton kell maradnom arra a pár napra, illetve van egy pozíció amiben aludnom kellene, hogy jó eredmény legyen?

2. Száraz sampont használhatok a frufrumra? Homlokot takaró frufrum van és a hajam nagyon gyorsan zsírosodik. Mivel a frufru folyamatosan nő és vágatni kell, gondolom nem olyan baj ha megmosom hamarabb naponta vagy ha csak száraz sampont rakok rá?

3. Sötét barna hajam van, sokat volt festve előtte, 'belül' szőkére van festve ami takarva van. Be szeretném festeni kávé barnára, mert nem szeretném benne már a szőkét (tavasszal volt festve legutoljára) és sötétebbre szeretném, mivel a szemöldököm fekete és olyan mintha rajzolva lenne, illetve borzasztóan fiatalnak látszom a koromhoz képest és a sötét szín egy kicsit 'öregít'. A fodrász a bejelentkezésnél azt mondta, hogy ha festem, akkor egy héttel előtte vagy utána, de most előtte inkább ne fessem. Miért ne? És ha utána festem akkor mi lesz a különbség?


Köszönöm annak aki válaszol!


2013. aug. 23. 19:10
 1/1 anonim válasza:
Gondolom azóta már megcsináltattad és elmondta a fodrász h ezt sem szabad meg azt sem egy-két napig. Én amikor eldöntöttem hogy kiegyenesíttetem a hajam körbenéztem hogy ki hol mennyiért mivel dolgozik és egy olyan szalont választottam ahol nem a brasil caucau-val hanem joico-val dolgoznak, nem bántam meg sőt...amiket hallok a brazilosról örülök neki hogy nem arra mentem. A joicos egyenesítés után nyugodtan hajat moshatsz, felkötheted a hajad, akármit csinálhatsz vele egyenes marad. Szerintem próbáld ki azt is! :)
2013. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!