Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajformázót ajánlotok?...

Milyen hajformázót ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sűrű és erős szálú hajam van, próbáltam már taft zselével, noname zselével, syoss, taft, wella hajhabbal belőni, az új taft gelfoam-al is, azzal a habállagú zselével, waxokat is próbáltam, de a kívánt eredményt egyik sem hozta. Természetes hatásra próbálok törekedni, mintha csak megszáradt volna a hajam miután megmostam, mintha nem is nyúltam volna hozzá, nem tetszik mikor csillog mintha lenne rajta 6 kg zselé.


[link] hasonlóképpen szoktam én is megcsinálni, de azokkal a termékekkel amiket eddig próbáltam, egyik sem maradt így, mindig "összeesik", elveszíti tartását.


Kíváncsi lennék, hogy Ti hogyan és mivel formázzátok a sérótokat :)


2013. aug. 22. 00:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!