Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az avonos argán olajat hogy...

Az avonos argán olajat hogy kell használni? és mennyi idig kell a hajon hagyni? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 21. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmosod a hajd, mikor törölközőszáraz ezzel bekened, kicsit hagyod beszívódni (1-2 perc) majd megszárítod
2013. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van. Amugy rajta van a hasznalati leiras. Amugy ugy ahogy az elso irta. Bar en nem szaritom a hajam.
2013. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem argánolaj, hanem egy szilikonos hajvégápoló, ami nagyon minimális mennyiségben tartalmaz argánolajat, és van egy kis különbség.

Én száraz hajra szoktam tenni hajmosás után, és átkefézem. Bármikor használhatod, nem kell kimosni.

2013. aug. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!