Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre szolárium...

Pattanásos bőrre szolárium mennyi percre?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a szoli jó a pattanásos bőrre, ugyanakkor fenn áll a veszélye, hogy beleég, hegesedni fog. Hogy ez el legyen kerülve, de a jótékony hatást is megkapja a bőröm, 3-4 perc megfelel? Ennyi időtől nem fog úgy megégni, hogy többet ártsak, mint jót tegyek?

(Ui.: nem az a célom, hogy barnuljak, hanem csak pattanásövezet mentes legyen a bőröm.)


2013. aug. 20. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetőleg 0. Ez egy hülye régi tévhit, az alapja annyi, hogy a szoli szárítja a bőrt.

Én kipróbáltam, voltam 3 percet ( először jól megégtem) , később pedig apattifoltok nem tűntek el.... Ja, és a fehér mitesszerek összegyulladtak a bőrömben, jó kis csomókként. Semmi értelme napozni.

2013. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne szoláriumozz rá,csúnyább lehet.
2013. aug. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor csak 2 percre ugrok be. Kevés, de sok. :)
2013. aug. 21. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!