Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenek a mannaszappan...

Milyenek a mannaszappan egzotikus vajai?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a Ghánai shea vajat próbáltam és a tapasztalatom:

pozitívum: puha és szép lesz tőle az arcom, eltüntek a száraz részek és nem tömíti el a pórusaimat.

negatívum: szerintem büdös, kemény és elég nehéz eltalálni a mennyiséget mert könnyű túlzásba vinni és aztán reggelre úszik az arcod a krémbe.

2013. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Doruss ***** válasza:
Én is csak a shea vajat próbáltam. A szaga nekem sem tetszett először, de pár használat után megszoktam és már egyenesen kedvelem. Nekem hamar beszívja a bőröm és nagyon puha lesz tőle, és a mennyiséget is el szoktam találni - nagyon keveset használok és nedves kézzel alaposan eloszlatom, így nagyot nem lehet tévedni. Valóban kemény, de van egy másik kiszerelése is ami krémesebb, azt hiszem, prémium shea vaj a neve, de ebben nem vagyok biztos.
2013. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!