Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arclemosót/arctisztítót...

Milyen arclemosót/arctisztítót és radírt használjak?

Figyelt kérdés
se nem zsíros se nem száraz a bőröm, néha van egy kettő pattanásom de nem jellemzően és néhány mitesszer is az arcomon, rendszeresen járok kozmetikushoz. de szeretnék még szebb illetve tisztább bőrt. ti milyen termékeket használtok (konkrt márkát mondjatok)? és mi mire jó ? mit hogyan kell használni? és milyen gyakran? előre is köszönöm a válaszokat. :) 16/L

2013. aug. 19. 13:21
 1/4 Luckoy333 válasza:
Szia! Hát pontos választ nem tudok adni, nekem zsíros a pőr tuipusom... Én a CleancClear termékcsaládot használom, van miteszeres tonik, de van 2in1 arctisztító éa arcmaszk. Én ezt a két terméket ajánlanám :) A tonik kb. 1000 ft, az arcmaszk is 1000Ft. :)
2013. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a kozmetikusod ebben nem segít, akkor inkább keress másikat.
2013. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szappant,tusfürdőt nem használok az arcomra.Nagyon szeretem a L'oreal-nak ezt az arctejét,a zöldet: [link] Ez zsírosabb,bőrre van,a másik szárazabbra.Neked is a zöldet ajánlanám mivel van pár mitesszered.Bár most baleás sárgabarackos arctejem van,nem rossz,de egy kicsit zsírosít.Használni úgy szoktam,hogy cseresznyemagnyit kinyomok belőle felkenem az arcomra és vattapamaccsal áttörlöm,majd vízzel lemosom.Arcradírt szintén baleásat,azt hiszem aloe verás.Ezt hetente egyszer-kétszer használom.Van még arcpakolásom Avonos Planet Spa valami termál törökös agyaggal.Ezzel nem nagyon vagyok megelégedve,de elhasználom.Felszívja a fölösleges zsírt az arcomról,de eléggé kiszárítja.A Holt-tengerist sokkal jobban szerettem.Éjszakai krémet is használok Eveline Q10-est,ez is egész jó.Akkor szemkrémet is

használok az is Avonos,valami kaviáros.Reggel is és este is használom.Nappali hidratálóm szintén Baleás,mattítós.

Ha odafigyelsz a tisztításra,ápolásra azt a bőröd meghálálja.Plusz ha nem iszol sok alkoholt(vizet annál inkább),nem dohányzol,nem éjszakázol szép lesz a bőröd.Bármit teszel,vagy nem teszel az előbb-utóbb meglátszik az arcodon.Remélem segítettem.

2013. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! :)
2013. aug. 24. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!