Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DM-es hajkapszuláról véleménye...

DM-es hajkapszuláról vélemények? Érdemes elkezdeni szedni? Segít a hajhulláson?

Figyelt kérdés
És milyen lehetséges mellékhatásai vannak, ha vannak? Légyszi aki jártas ebben ossza meg velem a tapasztalatait. :)
2013. aug. 18. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
én már szedem egy ideje, de nem tapasztaltam az ég világon semmi változást...
2013. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azért kezdtem el szedni, hogy elmúljon a hajhullás, amit 2 hét után tapasztaltam is. A körmöm is nagyon erős lett, nem törik be, nem repedezik már. Most járok a 4. doboz végén, már csak 3 kapszulám van, tartok 2 hónap szünetet, majd újra elkezdem 4 hónapig szedni :) Nekem nagyon bevált!
2013. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*2. doboz végén
2013. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megéri kipróbálni, mert nem drága viszont nekem már az első kapszula bevétele utáni napon hányingerem lett. Bevettem még egyszer hogy megbizonyosodjak arról hogy tényleg a kapszula miatt van-e és ahogy abbahagytam a hányinger is abbamaradt..
2013. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem is próbáld ki. Egyszer én is rosszul lettem, nem tudom, hogy a kapszula okozta-e, mert utána ugyanúgy szedtem tovább. Én most járok az első levél végén, és puhább lett a hajam, meg mintha hosszabb is lenne :)
2013. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. vettem ma 1 dobozzal. hát meglátjuk:) egyedül attól tartok hogy a sok B vitamin megnöveli az étvágyam amit nem kéne, mert diétázom..:D okozhat ez gondot szerintetek?
2013. aug. 19. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem koplalós "diétán" vagy, akkor nem.
2013. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj nem nem dehogyis :D Isten őrizz!! Eszem mindent ami fontos tápanyag a szervezetemnek, és semmit ami felesleges, hízlaló.:D Röviden, tömören ennyi, most nem részletezem inkább mit hogyan. De már fogytam 22 kg-t még kb 8 van és nem szeretném ezzel elcseszni a dolgot, csak ezért kérdeztem meg:)
2013. aug. 19. 12:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!