Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel, hogyan állíthatom meg...

Lara Gomez kérdése:

Mivel, hogyan állíthatom meg a hajhullást?

Figyelt kérdés
Most gyógyulok az anorexiábol és hullani kezdett a hajam..furcsa módon most szebbnek látom..lehet hogy csak azért hullik mert most nő az újj ?..vagy azért mert az anorexiával sok dolgot elrontottam magamban ..és ez az eggyik a sok közül ???
2013. aug. 18. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászhoz menj (beutaló sem kell), ő csináltat vérvételt (én vittem a házidoki által kértet, de mondta, hogy az neki nem elég).

Leet, hogy valami hiányzik a szervezetedből (cink pl.), mielőtt drága kapszulákat össze-vissza szednél érdemes kivizsgáltatni, ki tudja hogy valami hiányod van vagy hormonális.

2013. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a csalános öblítés megerősíti a hajat és kevésbé hullik.:)
2013. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok:)..köszi a válaszokat :)
2013. aug. 18. 22:46
 4/4 anonim válasza:

Ha most gyógyulsz az anorexiából az azt jelenti, hogy most már eszel is valamit. Szinte biztos, hogy a betegséged miatt hullik a hajad. Mivel tönkre vágtad a szervezeted a rossz/hiányos táplálkozással így nem csoda, hogy a hajad felmondta a szolgálatot. Nekem is nagyon hullott a hajam, nagyon kis vékonyka voltam és borzalmas étkezési szokásaim voltak, semmilyen bolti kencefice meg hajpakolás nem használt a hajhullásom ellen. Tehát mit csináltam? Elkezdtem enni:

- heti 5 tojás

- rengeteg szardíniát

- sok zöldséget és gyümölcsöt minden nap!

- mindenféle magokat és csirkét

- minden nap 8 pohár víz

Emellé ettem napi egy multivitamint és lám rendbe jött a hajam.

2013. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!