Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj magában a...

A ricinusolaj magában a legjobb vagy keverni kell valamivel?

Figyelt kérdés
Jöhetnek tapasztalatok is. :) Kinek mennyit nőtt a haja?

2013. aug. 17. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha olívaolajat vagy kókuszolajat vagy bármilyen más hígabb olajat adsz hozzá, mert a ricinusolaj nagyon sűrű. Ha önmagában használod, akkor is érdemes előtte megmelegíteni, hogy hígabb legyen.

Nőni nem nőtt, annál inkább hullott a hajam, viszont szép fényes lett tőle.

2013. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ez akkora vicc. Gyk-n mindenki meg van bolondulva, hogy a ricinus olaj milyen hajnövesztő szer.

Megnéztem egy szakkönyvben és baromira nem volt felsorolva a hajnövesztős résznél. Oké, van jó tulajdonsága, de nem ez.

2013. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
41%
Nekem bevált nek kevertem semmivel:) (lécci pontozzatok fel :)
2013. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem nőtt gyorsabban, csak látványosabban :-) mivel az olajat használtam nem száradt ki és tört le a vége :-) így nem csak a lenövésem látszott a hajtőnél, hanem hosszabb is lett
2013. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mézet szoktam hozzárakni és jó nekem.
2013. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A ricinus olaj fényessé és puhává teszi a hajat.Arra jó,én használtam fél évig.De hajtőre nem lehet tenni,zsírossá,nehézzé teszi.Így eleve nem is lehet növesztő szer.Jó,csak nem arra.

Hajerősítésre vagy hajhullás megállítására vannak étrendkiegészítő tabletták,vagy a Varga cseppek.

2013. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!