Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajra milyen sampont...

Zsíros hajra milyen sampont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kétnaponta mosom a hajam, mert könnyen zsírosodik, és sokszor hajmosás után sem szép selymes, hanem a fejemre lapul.. tudnátok olyan sampont ajánlani, ami nektek bevált zsíros hajra?

2013. aug. 16. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy 14/L vagyok:)
2013. aug. 16. 16:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Head&shoulders, csalánsampon+ egy balzsam. (Nekem ez bevált.)

De lehet kapni száraz sampont is, ami pont arra jó, hogy kevesebbszer kelljen megmosni a hajad.Dm-ben lehet kapni, tubusosan.

2013. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Head & Shoulders.


Én naponta mostam, zsírosodott és viszketett. Azóta kevésbé zsírosodik, és egyáltalán nem viszket.

2013. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a Head & Shoulders vált be ezzel a hajmosást kitoltam 2 napról 4 napra :)
2013. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nagyon jó a Bioclin zsíros hajra való samponja, elvileg gyógyszerátrba lehet kapni de én ott nem találkoztam vele, ígya neten rendeltem. minden nap kell használni, kúra szerűen, hozzáteszem onnan kezdve hogy végig csináltad a kúrát nem kell 2 naponta mosnod, selymes és puha lesz a hajad. megéri az árát.
2013. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!