Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen valami praktik...

Hajhullás ellen valami praktika? Nagyon hullik pakolást teszek rá. Milyen vitaminok jók rá? Nem kopaszodok, nincsenek foltjaim, lehet, hogy csak sűrűn cserélődik a hajam?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A hajhullásnak mindig vannak okai. Őszi és tavaszi hajhullás természetes, mindenkit utolért, kit jobban, kit kevésbé. De nem nagyon hiszem, hogy ez őszi lenne, az október vége felé szokott kezdődni, amikor jelentősen visszaesik a zöldség, gyümölcs fogyasztás. Mióta hullik a hajad? Valóban több, mint amennyinek kéne (napi 100-120 hajszál) lennie? Mindenféle vitamin meg sampon helyett előbb menj el bőrdokihoz, csináltass vérképet. A hajhullás mögött állhat akár gyulladás, rossz fog és napestig lehetne sorolni, nem olyan egyszerű, hogy csak egy kis helyi közértből származó vitaminnal orvosoljuk.
2013. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Himalaya hajhullás elleni sampont használok, nekem az vált be.

20/L

2013. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha nics nagy bajod a bőrdoki szeint akkor próbáld ki a sörélesztőt vagy a ricinusolajat mindkettő jó, nekem bevált:)
2013. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg sok hullik, jóval több mint eddig.
2013. aug. 16. 11:34
 5/7 A kérdező kommentje:
és a nyáron kezdett el hullani
2013. aug. 16. 11:34
 6/7 anonim válasza:

Halihó!


Szóval szerintem ne kísérletezgess, hanem keress fel egy orvost, amint teheted! Sajnos nekem is hullott a hajam kb. 10 éve és kipróbáltam mindent jó sok pénzért. Tudom, hogy borzasztó, ha az ember elhagyja a haját. Nekem 3 évembe telt mire rájöttek a bajomra, hogy hormonzavar okozza, addig kissé megcsappant a hajkoronám. A hajhulláson kívül más tüneted nincs?? Bármi, ami eltér a normálistól... Persze ha szedsz valami vitamint, attól bajod nem lesz.

2013. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs más tünetem. nem szedek semmit
2013. aug. 18. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!