Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha intim szőrtelenítést...

Ha intim szőrtelenítést viszek véghez magamon, de még sosem csináltam, és (van mit) leszedni, akkor mikor tegyem?

Figyelt kérdés
Közvetlen szex előtti napon,vagy lehet előtte 2-3 nappal is? Szeretnék túlesni rajta,azért gondoltam előtte 3 nappal,csak félek,h mire oda kerül a sor,kipattognék.
2013. aug. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítést követően fogsz azonnal kipatogni. Előtte érdemes szőrteleníteni, mert akkor sima marad és nem fog szúrni. Valamint ha nagy akkor vágd le előbb ollóval, aztán borotvával.
2013. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor érdemes több nappal előtte,igaz? :) köszönöm a választ!
2013. aug. 14. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

kipattogzás ellen : jól áztasd ki magad!kb egy JÓ fél óráig áztasd magad.

és szerintem ha borotvát használsz akkor lehető legkésőbb csináld mert kb másnapéra már "borostás leszel" és hát az nem túl jó ha szúrsz mint egy süni :D

2013. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!